bg-loobook

Exkluzív ajánlatok csak klubtagoknak

Mindenből, amire babának és mamának szüksége lehet, a legjobbat-legszebbet,
figyelmes, gondos és gyors kiszolgálással, szeretettel.

Miért éri meg belépned a Klubba?

kismama_klub_gyik_2ae62ad7-f765-4953-ad0b-36f6cdcb6a9e

Ha felmerülne benned

Egyéb kérdésed esetén, fordulj bizalommal hozzánk az info@bibscumi.hu e-mail címen.

Hogyan lehetek klubtag?

A klubtagság önkéntes, arra a klub honlapján (https://bibs-kismama-klub.hu) lehet jelentkezni egy egyszerű feliratkozással. A klubtagság bármikor megszüntethető, ez a klub hírleveléről való leiratkozással történik.

Mit kaphatok klubtagként?

Havonta megújuló kedvezményes ajánlatokat, amelyeket válogatott baba-mama áruházak kínálnak kizárólag a klubtagoknak. Az ajánlatok a babák és anyukák számára szükséges és hasznos minőségi termékek széles körét ölelik fel.

Miért a BIBS márka nevét viseli a Kismama Klub?

A BIBS dán babamárka a Klub fő támogatója, ezért viseli a Klub a nevét. A Klub havi kedvezményes ajánlataiban garantáltan mindig megtalálhatók lesznek BIBS termékek.

Hogyan értesülök az ajánlatokról?

A Klubtagok a feliratkozáskor megadott e-mail címükre hírlevélben kapják meg az ajánlatokról szóló aktuális információkat. A Klub honlapján kizárólag a klubtagok láthatják az ajánlatokat. Az ide vezető linket a hírlevélben kapják meg.

Hogyan vehetem igénybe a klubtagsággal járó kedvezményeket?

A Klub honlapján láthatók az aktuális ajánlatok (ezt csak klubtagok érik el, a számukra hírlevélben kiküldött link segítségével). Az ajánlatokon a kedvezményre jogosító kuponok is megjelennek. Az ajánlat rövid bemutatójáról link vezet át az ajánlatot adó áruház oldalára, ahol a megadott kupon segítségével érvényesíthető a kedvezmény.
Meddig használhatom fel a kedvezményes kuponokat?
A kedvezményre jogosító kuponok felhasználhatóságának idejét az ajánlatot adó áruház jelöli ki. Ez általában minimum 1 hónap.
Nem működik a kuponkódom, kihez forduljak?
Ha problémád adódott a kuponkóddal (pl. nem találod, hol kell beírni a honlapon, vagy hibaüzenetet kapsz visszajelzésként), mindig fordulj a kuponkódot kiadó bababolthoz, és gyors segítséget fogsz kapni tőlük.
Miért éri meg belépned a Klubba?
  • A csatlakozásod követően pár percen belül a postafiókodban landolnak a részt vevő boltok csak Klubtagoknak összeállított exkluzív kedvezményei.
  • Az egyedi ajánlatok között válogatott BIBS termékeket is találsz: cumit, cumisüveget, cumitartót és egyéb, minőségi kiegészítőket.
  • Minden hónapban felfrissült kedvezményekkel várunk a BIBS Kismama Klubban, amiről e-mail értesítőt küldünk, így biztosan nem maradsz le az új lehetőségekről.
  • A BIBS Kismama Klub tagjaként szeretettel támogatunk Téged nemcsak a várandósságod hónapjaiban, hanem a gyermekágyi időszakban, valamint az első közös hónapokban, és években is.